Kasy Fiskalne

Od wielu lat sprzedajemy i serwisujemy produkty firmy POSNET. Jesteśmy autoryzowanym dealerem kas fiskalnych tej firmy. Zapraszamy do zapoznania sie z pełną ofertą na stronie www.posnet.com.pl

TYLKO U NAS 4 x GRATIS !!!
- dojazd do klienta na fiskalizację
- programowanie kasy/drukarki
- szkolenie odnośnie obsługi urządzenia
- fiskalizacja

TO WSZYSTKO u nas DOSTAJESZ za DARMO

ABSOLUTNA NOWOŚĆ z urządzeń fiskalnych firmy POSNET to kolejne wcielenie drukarki fiskalnej o nazwie THERMAL HS (widoczna na zdjęciu po prawej stronie textu). Drukarka ta króluje wśród drukarek fiskalnych na rynku polskim i nie tylko. Drukarka otrzymała nowy design , czytelny wyświetlacz oraz szybki i bardzo cichy mechanizm drukujący .Urządzenie może być także wyposażone w tester banknotów. Zachęcamy do zakupu tego urządzenia.

NOWOŚĆ w urządzeniach fiskalnych firmy POSNET to także kasa fiskalna BINGO HS (widoczna na zdjęciu po lewej stronie). Jest ona dostępna w dwóch kolorach oraz dodatkowo może być wyposażona w tester banknotów. Dostępna u nas w super atrakcyjnej cenie 999zł netto . Resztę parametrów jakimi dysponuje ta kasa do oglądnięcia na stronie www.posnet.com.pl

Dla bardziej wymagających firma POSNET przygotowała większą kasę fiskalną o nazwie NEO (patrz fot. po prawej stronie tekstu) ,która dysponuje nowym , cichym i bardzo szybkim mechanizmem drukującym. Kupując ją do końca GRUDNIA 2009 otrzymasz upominek oraz rabat w wysokości 10% . Zapraszamy do zakupów.

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Kasa Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, wytrzymała bateria i gotowość na eurofiskalizację czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni.
Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki Posnet Temo HS EJ doskonałe urządzenie do pracy mobilnej.
Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania.