Nowości

ZESTAWY TUSZY PAWISOFT

Wprowadziliśmy zestawy tuszy do Epsona, Brothera, Cannona , Lexmarka oraz HP po super atrakcyjnych cenach. W każdym zestawie znajdują się 2 czarne tusze i po 1 z każdego koloru. Przy zestawach 2 sztuki dostajesz gratis !!! Oszczędzasz do 40% !!! Wszystkie najpopularniejsze modele u nas dostaniesz od ręki.

Najnowsze zestawy: Lexmark 100 XL oraz HP 364 XL wraz z chipami.

TONERY PAWISOFT

Poszerzyliśmy ofertę o nasze tonery do drukarek laserowych . Są to oryginalne tonery po pierwszym napełnieniu. Każdy ma wymieniony wałek światłoczuły oraz listwę zgarniającą . Napełnione wysokogatunkowymi tonerami polimerowymi ( w tych, których występuje chip zliczający oczywiście jest on wymieniony ). Każdy toner jest testowany w drukarce. Tonery po wyciągnięciu z kartonika są gotowe do pracy. Istnieje możliwość wymiany od ręki typowych tonerów zostawiając swój pusty (nie trzeba czekać).

SUPER PROMOCJA na toner "12A" do drukarek: HP LaserJet 1010, 1012, 1015, 1018, 1020, 1022, 3015, 3020, 3030, 3050, 3052, 3055, M1005MFP. Wydajność 3000 stron !!! każdy testowany w drukarce !!! O cenę pytaj w punkcie sprzedaży. Do każdego niespodzianka.


PŁYNY I TUSZE

Wprowadziliśmy także do sprzedaży płyny do udrożniania głowic w drukarkach atramentowych. W ofercie są trzy płyny : zewnętrzny normalny , zewnętrzny STRONG (najbardziej polecany) oraz wewnętrzny. Zewnętrzne służą do udrożniania głowic które są wbudowane w kartridż , STRONG słuzy do bardziej zaschniętych głowic. Natomiast wewnętrzny jest przeznaczony do głowic które są wbudowane w drukarkach (np. większość Canon , Epson)

Dla klientów , którzy chcą się pobawić samemu w napełnianie wprowadziliśmy do sprzedaży tusze uniwersalne w pojemnościach 50ml z każdego koloru. Niestety nie nadają się one do napełniania najnowszych kartridży. (do jakich się nadają - wiadomość w punkcie sprzedaży) . Kupując cały zestaw tych tuszy 4sztuki (cyan, magenta, yellow, black) jednego z nich dostaniesz GRATIS!!!