Oferta

Specjalizujemy się w napełnianiu tuszów oraz tonerów do drukarek komputerowych, kserokopiarek, ploterów oraz innych urządzeń drukujących światowych firm typu HP, LEXMARK, EPSON, CANON, BROTHER oraz wielu innych. Posiadamy również w ofercie naszych sklepów tusze i tonery oryginalne oraz zamienniki zarówno nasze jak i wielu innych firm takich jak ActiveJet , 4jets , PRINT-RITE , Unink oraz wielu innych. Oferujemy również papier do drukarek , kable oraz komputerowe środki czystosci.

Kazde napełnienie odbywa się maszynowo , tusze w pierwszym etapie napełniania są płukane specjalnymi myjkami ultradzwiękowymi , później maszynowo napełniane i na końcu testowane w drukarkach co pozwala na perfekcyjne sprawdzenie jakości produktu po napełnieniu. Wszystko to odbywa sie na poczekaniu i nie trwa wiecej niz 10 minut.

Zachęcamy do napełniania gdyż cena usługi jest około 70% tańsza od oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Ceny napełniania zaczynają sie już od 20zł brutto za pojemniczek !!! Dodatkowo jeżeli przyniesie sie 2 zbiorniczki do napełnienia lub wiecej to otrzymuje sie rabat 10% . Każdy kto napełni u nas tusz/toner otrzyma NIESPODZIANKĘ !!!

Zajmujemy się również sprzedażą oraz serwisem kas fiskalnych. Jesteśmy autoryzowanym dealerem firmy POSNET. Posiadamy w sprzedaży pełną gamę produktów tej firmy. (więcej wiadomości na ten temat w zakładce KASY FISKALNE)

Nasza firma zajmuje się także wydrukiem prac dyplomowych, licencjackich, inżynierskich, magisterskich, materiałów reklamowych, cenników, wykładów , ćwiczeń, laboratoriów, zdjęć itp. Wydruk czarny lub kolor A4 , jednostronny lub drustronny. Oferujemy również wydruki kolorowe laserowe oraz na błyszczącym papierze.
Szybki czas realizacji (do 24h w zależności od wielkości zamówienia) oraz bardzo atrakcyjne ceny !